Autor: Jelena Paić, 3. 6. 2019.

USPJESI NAŠIH UČENIKA U ŠK. GOD. 2018/19.

Uspjesi na državnim natjecanjima

Na XXV. državnom Natjecanju iz talijanskog jezika učenica Mikela Banko osvojila je 2. mjesto pod mentorstvom Jasenke Ružić, prof. Natjecanje se održalo u Hotelijersko-turističkoj i ugostiteljskoj školi u Zadru od 1. do 6. travnja 2019.

Prof. Ružić i Mikela Banko

Emil Sušanj, učenik 7. c razreda, predstavljao je Istarsku županiju na državnom Natjecanju iz povijesti u Zadru od 15. do 17. travnja 2019. Emil je pokazao izvrsno znanje iz svjetske i hrvatske povijesti te je osvojio 5. mjesto pod mentorstvom Lidije Lešić, prof.

Prof. Lešić i Emil Sušanj

Na Međunarodnom ekokvizu „Lijepa naša", koji se održao u Zagrebu od 15. do 17. ožujka 2019., pod vodstvom Dine Babića  naša ekipa osvojila je 8. mjesto. Dio ekipe bili su: Ania Zornada, Tia Turković, Vedran Buršić i Emil Sušanj.

Ekipa "Lijepa naša": Ania Zornada, Tia Turković, Emil Sušanj, Vedran Buršić i mentor Dino Babić (foto: J. Paić)

Nakon osvojenog prvog mjesta na međužupanijskom natjecanju, naša ekipa Podmlatka Crvenog križa osvojila je 3. mjesto na 23. državnom natjecanju ekipa Podmlatka i Mladeži Hrvatskog Crvenog križa koje se održalo u Našicama od 10. do 12. svibnja 2019. Dio ekipe bili su: Danijela Đorđević, Dean Miloš, Astrid Zubin, Edita Dautović, Ermina Šarić i Nino Davidović Lutsch s voditeljicom Sanjom Hećimović-Šestan.

Pod vodstvom vjeroučitelja Davora Mirkovića ekipa naše škole osvojila je 9. mjesto na državnom Natjecanju iz vjeronauka nakon osvojenog 1. mjesta na županijskom. Natjecanje je održano u Osijeku i Đakovu od 3. do 5. travnja 2019. Dio ekipe bili su: Filip Mikolčević, Laura Jeger, Elisa Simoni i Lana Persiko.

Vjeroučitelj Mirković, Elisa, Laura, Filip i Lana (foto: Nela Peteh)

Na županijskom Natjecanju iz gimnastike i djevojčice i dječaci osvojili su 1. mjesto. Dalje, na državnom su djevojčive osvojile 11., a dječaci 5. mjesto. Djevojčice je vodila profesorica Josipa Popović, a one su: Natalija Bulić, Neva Novak, Linda Hübel, Franka Marić i Antea Hanzl. Dječake je vodio profespr Dražen Lekšan, a oni su: Dominik Bulić, Oliver Galović, Noa Jurcan, Manuel Matijašec i Roan Vižintin.

Na državnom Natjecanju iz rukometa, koje se održalo u Poreču 4. svibnja 2019., pod vodstvom profesora Dražena Lekšana naši rukometaši osvojili su 1. mjesto, a oni su: Danijel Rajković, Daniel Černeka, Petar Krupić, Gabrijel Pratljačić, Sven Štefanek, Marko Ritoša, Marko Kamba, Aaron Majkovica, Fran Josipović, Zoran Buršić, Ivan Galović, Lucio Zakinja, Verdran Buršić i Vedran Galović.

Naši rukometaši, državni prvaci (foto: Elena Miklečić)

Uspjesi na županijskim natjecanjima

Lana Persiko, učenica 7. razreda, osvojila je 1. mjesto na županijskom Natjecanju iz hrvatskog jezika pod vodstvom profesorice Vesne Janjiš i 2. mjesto na županijskom Natjecanju iz geografije pod vodstvom profesora Tonka Čikeša.

Prof. Janjiš i Lana Persiko

Barbara Jeger i prof. Maša Paić

Barbara Jeger, učenica 5. razreda, osvojila je 3. mjesto na županijskom Natjecanju iz geografije pod mentorstvom profesorice Maše Paić.

Na županijskom Natjecanju iz njemačkog jezika Toni Allakaj, učenik 8. razreda, osvojio je 3. mjesto, a Marina Šimunović, učenica 8. razreda, osvojila je 2. mjesto, a sve pod mentorstvom profesorice Marine Zelenike.

Marina Šimunović, prof. Zelenika Majić i Toni Allakaj

Na županijskom Natjecanju iz informatike Albion Haxhijaj, učenik 5. razreda, osvojio je 2. mjesto, a Mihael Bušić, učenik 6. razreda, osvojio je 3. mjesto. Mentorica je profesorica Marija Vojić.

Mentorica Vojić i Mihael Bušić

Literarni rad Marka Kambe, učenika 8. razreda, predložen je na Državnu smotru Lidrano 2019. pod mentorstvom Željke Sučić.

Marko Kamba i prof. Sučić

Na županijskom Natjecanju iz košarke ekipa naših učenika osvojila je 1. mjesto pod mentorstvom profesora Dražena Lekšana. Učenici su: Niko Gržetić, Sven Štefanek, Petar Krupić, Gabrijel Pratljačić, Danijel Rajković, Zoran Buršić, Erik Fabris, Paolo Duvnjak, Sven Muminović, Roko Brečević, Tomi Vivoda i Filip Piol.

Treće mjesto na županijskom Natjecanju u plivanju osvojile su: Aurora Brozić, Leonarda Černeka, Natalija Bulić, Franka Marić, Antea Hanzl, Matea Bošnjak, Ivana Prekali, Tonka Selar, Matea Brozić i Lucija Popović. Mentorica je Josipa Popović.

Dječaci su na županijskom Natjecanju iz atletike i u kategoriji 5. i 6. razreda i u kategoriji 7. i 8. razreda osvojili 3. mjesto pod mentorstvom profesora Dražena Lekšana. Oni su: Luka Ravlić, Trey Majetić, Erik Fabris, Sven Štefanek, Petar Krupić, Aaron Majkovica, Danijel Rajković, Gabrijel Pratljačić, Fran Josipović, Emir Jakupović. Vedran Galović, Vedran Buršić, Ivan Galović, Filip Piol, Sven Sirotić, Michel Bose, Neven Bjelajac, Dino Tatarević, Mateo Nedeljković i Antonio Martinčić.

Drugo mjesto na županijskom Natjecanju iz atletike osvojile su djevojčice u kategoriji 5. i 6. razreda pod mentorstvom profesorice Josipe Popović. One su: Aurora Brozić, Linda Hubel, Leonarda Černeka, Tonka Selar, Lea Pašić, Sara Jurlina, Magdalena Bumbak Runtić, Nicole Utrobičić, Dorotea Markulinić i Nicole Mudrovčić.

Uspjesi Glazbenog odjela

Drugo mjesto na Guitarfest-u osvojio je učenik 5. razreda, Mihael Vukojević pod mentorstvom Zdravka Kraljića.

Na Međunarodnom klavirskom natjecanju, koje se održalo 19. svibnja 2019. u Italiji, učenica 3. razreda Emma Vojnić osvojila je 3. mjesto u kategoriji A pod mentorstvom  Nadije Šporčić. U kategoriji Prime note učenica 2. razreda Lara Vukojević osvojila je 2. nagradu pod vodstvom Dolores Košćak.

Foto: Maja Lalić, mag. knjižničarstva

Tekst: Jelena Paić, prof. i dipl. knjižničar

« Ožujak 2024 »

Trenutno nema objavljenih natječaja i javnih poziva za zapošljavanje.

Ukupno: 2920647

Ukupno: 2920647