> Naslovnica

Uspjesi

Autor: Adela Granić, 26. 6. 2014.

OSTALI USPJESI NAŠIH UČENIKA

Na državnoj razini natjecanja Ekokviza “Lijepa naša” učenici David Dragan (5.b), Patrik Banko (7.c), Lovre Labura (7.c) i Tea Pavičić (8.a) zauzeli su 5. mjesto od 37 ekipa  pod vodstvom Sanje Zakinja, prof.

Na Županijskom natjecanju iz informatike Bojan Gerekarovski (7.e) osvojio je 3., Frane Batagelj (8.b) 2., a Luka Glavočić (8.b) također 3. mjesto u svojoj kategoriji, svi pod vodstvom Klaudija Burola, nast.

Mia Matea Velenik (8.c) pod mentorstvom prof. Lydije Lugar osvojila je 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz biologije.

Pod vodstvom Mirele Jovičić, prof. nagrađene su na literarnim natječajima Ana Maria Šorgo (8.e) i Anamarija Sokač (8.e). Šorgo je za poeziju “Zrnca u travi” nagrađena 1. mjestom na literarnom natječaju “Ivo Balentović” Matice hrvatske, a također je osvojila 1. mjesto u našoj županiji na natječaju “Ljevak”. Pjesme Anamarije Sokač su pak nagrađene na Goranovom proljeću.

Ana Maria Šorgo i Anamarija Sokač, naše Goranovke

Likovni rad Paskala Nrecaja (8.a) pod mentorstvom prof. Danice Sardelić pohvaljen je na državnom natječaju “Tradicija i suvremenost”. Na likovnom natječaju “Stope sv. Pelegrina” individualnu nagradu osvojila je Jenny Bartolić (4.r. PŠ Petrovija, mentotica: Gordana Jašarević), a nagradu za grupni rad osvojili su učenici 4.b razreda Nina Posar, David Sedlan i Kristijan Maj Mihajlović (mentorica: Mara Navala).

Grupni rad: Nina, David i Kristijan

Muška ekipa u badmintonu (A. Kalender, F. Leindl, K. Boglić, G. Buvinić, L. Selar) osvojila je 2. mjesto na Županijskom natjecanju pod vodstvom Milana Nilaša, prof. Treće mjesto osvojila je ženska ekipa u sastavu: M. Krapljanov, M. Došen, T. Čikeš, M. Demić pod vodstvom V. Gržinić. Gržinić je također voditeljica stolnotenisača koji su osvojili 2. mjesto: F. Andrijašević, B. Milaković i L. Auguštin.

Filip Alessio, učenik 4. r. klavira pod vodstvom Nadije Šporčić osvojio je 1. mjesto na Međunarodnom natjecanju “D. Škrapić” te 3. mjesto na VIII. međunarodnom natjecanju “Zlatko Grgošević”. Također pod vodstvom Šporčić Lara Makovac (3.r.) i Nina Posar (2.r.) na međunarodnom natjecanju u Italiji osvojile su 2. mjesto, srebrnu medalju u četveroručnom sviranju klavira.

Jelena Paić Hrbat, prof. i dipl. knjižničar

''Što se u moru skriva?''

Erasmus+

TERMINKO

Svoje dijete za usluge u Službi školske i adolescentne medicine naručiti putem aplikacije Terminko.

Klikom na sličicu otvorit će vam se njihova mrežna stranica.

Pomoćnici u nastavi- SKP

Potvrde za učenike

VAŽNO !  Na poveznici

učenici i roditelji mogu samostalno preuzeti i ispisati e potvrdu o statusu redovitog učenika/ice škole.
Potvrde koje su izdane putem eDnevnika zamjenjuju u potpunosti potvrdu iz škole u svim pravnim poslovima te za izdavanje potvrde više nije potrebno podnositi zahtjev školi.